نام کاربری
رمز ورود

اقتصاد دریان: باراکا ( شرکت رضوان شکلات)

  • باراکا ( شرکت رضوان شکلات)
  • باراکا ( شرکت رضوان شکلات)

باراکا ( شرکت رضوان شکلات)


درباره باراکا
شرکت رضوان شکلات با هدف ارائه بهترین خدمت به مشتریان و مصرف کنندگان ارجمند ایرانی، با بهره گیری از مواد اولیه مرغوب، تکنولوژی تولید کارآمد، سرمایه های انسانی بهره ور اقدام به تولید بیش از ۴۰ نوع محصول مختلف نموده است. ماحصل تلاش و کوشش پرسنل ساعی این شرکت، مدیریت آگاه و نیز لطف و رحمت خداوند امروزه این شکلات را جزو تولید کنندگان برتر شکلات در ایران قرار داده است.
آنچه که شکلات باراکا را امروزه به مطمئن ترین گزینه برای انتخاب مبدل ساخته است تنها در سایه تعهد و اهتمام مدیریت ارشد و پرسنل متعهد این شرکت است که ارمغانی از بسته بندی زیبا و منحصر بفرد، طعم ناب شکلات مرغوب و کیفیت تضمین شده را برای مصرف کنندگان گرامی به همراه دارد. شکلات باراکا بعنوان یک شریک تجاری همراه برای واحدهای تولیدی مواد غذایی محسوب می گردد. طیف انواع شکلات های صنعتی با کیفیت بالا و قیمت های رقابتی به حضور باراکا در بازار شکلات های صنعتی رنگ دیگری بخشیده است.
چشم انداز آتی سازمان تدوین راهکارهای استراتژیک، پرورش نیروهای خلاق و بادانش، بهره مندی از توان مشاورین مجرب، فراهم نمودن زمینه های خلاقیت و کارآفرینی، شکلات باراکا را در ۳ سال آینده به سازمانی متعالی و سرآمد رهنمون می سازد که دارای مدیرانی کارآفرین، سرمایه های انسانی با انگیزه، تعریف روابط تجاری درازمدت برد-برد با شرکای تجاری، فرآیندهای منطعف و نظام مند می باشد.

امتیاز دهید!

ضعیف    عالی