نام کاربری
رمز ورود

اقتصاد دریان: واحد تولیدی چای بلدرچین و نوربخش

  • واحد تولیدی چای بلدرچین و نوربخش
  • واحد تولیدی چای بلدرچین و نوربخش
حسین قلی رزاقیواحد تولیدی چای بلدرچین و نوربخش با مدیریت جناب آقای حسینقلی رزاقی دریانی در سال 1349 فعالیت خود را در زمینه تجارت و بسته بندی چای آغاز کرد و با بیش از 40 سال سابقه وخوش نامی که در بازار چای کسب نمود، هم اکنون فعالیت گسترده ای در تولید، بسته بندی و توزیع انواع چای با بالاترین کیفیت، عطر و طعم دارد.
این شرکت با بهره گیری از متخصصین مجرب و لحاظ نمودن کلیه استانداردها و مطابق با نیاز و ذائقه مصرف کنندگان گرامی در سراسر کشور اقدام به تهیه چای از مرغوب ترین و جوان ترین برگ های چای از حاصلخیزترین ارتفاعات و کوهپایه های سیلان و دیگر مناطق کشت چای در نقاط مختلف جهان نموده و پس از بررسی های انجام شده در نحوه اختلاط چای، در اوزان مختلف تحت شرایط کاملا بهداشتی بسته بندی شده و به بازار عرضه می نماید. در این واحد تولیدی با استمرار تلاش و پشتکار مدیران و متخصصین در سال های اخیر گام های گسترده ای به سوی کسب جایگاهی بالا در صنعت چای و همچنین دیگر محصولات غذایی برداشته و در این راستا موفق به تولید و بسته بندی محصولاتی از قبیل برنج، رب، حبوبات، ادویه جات، ترشیجات، تن ماهی، آب لیمو و زیتون شور شده است. در حال حاضر بیش از 40 نوع محصول با کیفیت بسیار عالی در این واحد تولید و به بازار عرضه می گردد و همواره سعی خود را در حفظ کیفیت محصولات به کار بسته و به دنبال کسب رضایت مصرف کنندگان عزیز می باشد.
گواه آن مصرف کنندگانی هستند که نسل سوم آنها کماکان همراه این تجارتخانه می باشند. اصل مهمی که همواره در این واحد تولیدی مورد توجه قرار می گیرد این است که همیشه حق با مشتری است و چنانچه مصرف کننده به هر دلیلی چای بلدرچین یا نوربخش را نپسندید، می تواند آن را عودت داده و وجه آن را دریافت نماید.

 

کیفیت شعار ما نیست ، اعتبار ماست

سایت واحد تولیدی چای بلدرچین و نوربخش: www.belderchin-tea.com

امتیاز دهید!

ضعیف    عالی